آموزش تخصصی

برگذاری دوره های آموزشی

باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی تهران با بیش از 10 سال تجربه موفق در امور برگذاری دوره های آموزشی؛ در تمامی رشته های موتوراسپورت (موتورسواری و اتومبیلرانی اعم از آسفالت و خاکی) با گردآوری برترین، با تجربه ترین و با سابقه ترین افراد در این حوزه؛ توانایی برگذاری انواع دوره های آموزشی را دارد.

این دوره ها می توانند بصورت اختصاصی برای انواع گروه ها، کلاب ها، هیات های موتورسواری و اتومبیلرانی استان ها و شهرستان ها، شرکت ها، نمایندگی ها، نمایشگاه ها، سازمان ها و ارگان ها برگذار گردند.

برخی از پکیج های اختصاصی

  • پکیج ویژه آموزش موتورسواری برای افراد مبتدی (کسانی که تازه موتور خریده اند)
  • پکیج ویژه آموزش موتورسواری با موتورهای بدون کلاچ (اتوماتیک) سبک اسکوتر
  • پکیج ویژه آموزش موتورسواری و اتومبیلرانی برای نیروهای نظامی و انتظامی
  • پکیج ویژه آموزش موتورسواری و اتومبیلرانی برای نیروهای ویژه (آسفالت و خاکی)
  • پکیج ویژه آموزش موتورسواری و اتومبیلرانی در رقابت (آسفالت و خاکی)
  • پکیج ویژه آموزش تیونینگ وسیله نقلیه
  • پکیج ویژه آموزش آماده سازی وسیله برای شرکت در مسابقات
  • پکیج ویژه آموزش سفر گروهی با موتور
  • پکیج ویژه آموزش مسیر رانی با موتور و ماشین (آسفالت و خاکی)
  • و بسیاری پکیج های کاربردی دیگر در حوزه موتوراسپورت

جهت اطلاع از شرایط همکاری و اعلام نیاز سازمان خود با ما تماس بگیرید.

لیگ های موتورسواری و اتومبیلرانی

برگذاری مسابقات

یکی از تخصص های باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی تهران برگذاری انواع مسابقات در رشته های موتوراسپورت برای انواع مجموعه ها می باشد. گاهی برگذاری یک مسابقه می تواند تاثیر بسیار بیشتری نسبت به انواع پلتفرم های تبلیغاتی در نمایش هر چه بیشتر، بهتر و ماندگارتر محصول، خدمات و در نهایت برند باشد چه برسد که این مسابقه بصورت سریالی و ادامه دار در قالب یک لیگ برگذار گردد.

برنامه ریزی، تعیین محل برگذاری، تهیه تشکیلات سازمان برگذاری، طراحی سایت و پایگاه اطلاع رسانی، ایجاد برند مسابقات، اطلاع رسانی در انواع پلتفرم های تبلیغاتی، ثبت نام تیم ها، ارائه تقویم، هماهنگی بخش های مختلف برگذاری اعم از داوری، حراست و …، بلیط فروشی، تصویر برداری، ضبط و پخش، اطلاع رسانی و پخش و تهیه گزارش از وقایع و خیلی عوامل دیگر مربوط به برگذاری تخصصی است که باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی تهران با داشتن تیم مجرب و سال ها تجربه می تواند آن را برای تمامی شرکت های مرتبط و غیر مرتبط با موتور اسپورت برگذار کند.

تاسیس و مدیریت باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی

مشاوره در امر باشگاه داری

آیا می خواهید یک باشگاه یا تیم موتورسواری و اتومبیلرانی تاسیس کنید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید؟ چگونه تیم بسازید؟ مربی تربیت کنید؟ رایدر استخدام کنید؟ یا در مسابقات شرکت کنید؟ اصلاٌ آیا این کار صرفه اقتصادی دارد؟ چه مزیت و معایبی دارد؟

تمامی مراحل از صفر تا صد را می توانید با مشاوره از افراد با تجربه در این حوزه توسط باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی تهران کسب نمایید. اگر شما صاحب یک نمایندگی یا نمایشگاه هستید و می خواهید با سرمایه گذاری در ورزش، برند یا محصولات خود را به بازار هدف خود معرفی نمایید با ما در تماس باشید.

مشاوره در طراحی، ساخت، مونتاژ

تست فنی موتورسیکلت و ماشین

صرف رانندگی با وسیله نقلیه در پیست ها نمی تواند اطلاعات لازم را برای شرکت شما به ارمغان آورد، حتی اگر بهترین شخص فنی، یا بهترین راننده پشت فرمان باشد! بلکه باید اشخاصی که تست را انجام می دهند از علوم و مهارت های مختلف تست وسیله نقلیه آگاهی داشته باشند، قهرمان های موتورسواری و اتومبیلرانی که مهارت های فنی و دیگر علوم مربوط به آیرودینامیک، ترمز گیری، فرمان پذیری و دیگر اطلاعات را دارند می توانند به عنوان کارشناس اطلاعات مفیدی در مورد محصول شما ارائه دهند. باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی تهران محل مناسبی برای یافتن کارشناس ها مورد نیاز شماست. جهت انجام انواع تست های فنی موتورسیکلت و ماشین با ما تماس بگیرید.

تربیت علمی، توسعه ورزش و ورزشکار

تربیت مدرس، مربی و کمک مربی

آیا شما هم علاقه دارید به جمع مربیان و مدرسان رشته های موتوراسپورت ملحق شوید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ فکر می کنید با گرفتن یک مدرک مربیگری از فدراسیون یا هیات های موتورسواری و اتومبیلرانی در مرحله ای قرار می گیرید که می توانید آموزش دهید؟ یا می توانید یک تیم را مربیگری کنید؟ هیچ کدام!

شما باید برای اینکه مربی شوید ابتدا کارآموزی کنید تا تبدیل به کمک مربی شوید و پس از آن با کار کردن بیشتر و یادگیری مهارت ها تبدیل به مربی شوید. پس از سال ها مربی گری و زحمت و کسب مهارت و علم روز می توانید حال علوم خود را تدریس کنید و به دیگران آموزش دهید و یا تیم خود را مربی گری کنید.

باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی تهران شرایطی را فراهم کرده است که علاقمندان به مربی گری بتوانند پس از گزینش به عنوان کمک مربی در باشگاه فعالیت کنند تا تبدیل به مربی شوند و سپس می توانند به عنوان مربی وارد باشگاه ها شوند و تیم را مربی گری کنند. یا می توانند در صورت علاقه به آموزش وارد مرحله یادگیری تدریس شوند.

توسعه اقتصاد ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی

مشاوره فنی و اقتصادی در حوزه موتوراسپورت

در صورتی که به دنبال راه اندازی یک فعالیت در حوزه موتوراسپورت هستید می توانید از تجربیات تیم ما استفاده کنید تا امکان سنجی، تهیه پروپوزال فنی، طرح توجیهی برای اخذ مجوزها، گرفتن وام از بانک و بررسی تمامی جوانب فنی و اقتصادی همراه شما باشیم.

21motorsport-australia_motorsport-industry-economic-contribution_infographic_page_1
توسعه زیرساخت های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی

طراحی و اجرای ساخت انواع پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی

شاید شرایط راه اندازی یک فضای ورزشی برای موتوراسپورت را داشته باشید اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید، طراحی انواع پیست های ریس، کارتینگ، سوپر کارتینگ، کراس، سوپرکراس، اندورو، تریال، آفرود، رالی، درگ و … را متخصصان ما برای شما در فاز های مختلف طراحی و اجرا می کنند. تمامی مراحل از صفر تا صد را می توانید همراه تیم مجرب و متخصص پیش ببرید.

ماندگاری رویداد ها با ثبت تصاویر اختصاصی موتوراسپورت

تهیه تیزر، فیلمبرداری و مستند سازی رویدادها

یکی از تخصص ها باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی تهران انجام امور مربوط به تصویر برداری و رسانه است، اگر برای دیده شدن محصولات خود نیاز به ادغام محصولات خود با دنیای پر هیجان موتوراسپورت دارید؛ می توانید روی تیم ما حساب کنید.

راهنمایی خرید و ارتقاء فنی

مشاوره در امر خرید موتور، ماشین، لوازم و تیونینگ

تازه وارد دنیای موتورسواری و یا اتومبیلرانی شده اید، یا می خواهید وسیله ای بخرید و نمی دانید کدام مناسب شماست، اطلاعاتی از کارشناسی آن ندارید، یا می خواهید وسیله خود را برای مسابقات آماده کنید، مشاوره و راهنمایی شما توسط بهترین های موتوراسپورت در ایران صورت می پذیرد. با ما تماس بگیرید. همراه شما خواهیم بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، هماهنگی و عقد قرارداد

با ما تماس بگیرید